infolinia e-podróżnik.plChcesz sprawdzić rozkład jazdy lub kupić bilet?
Zadzwoń 703402802Czynne całą dobę
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min
Usługę świadczy Teroplan S.A.
Infolinia udziela informacji na temat połączeń, cen biletów, a także umożliwia zakup biletów przez telefon. Dostępna przez całą dobę,
365 dni w roku.

Nie dzwonisz z Polski?
Zobacz numery dla innych krajów
ukryj informacje

ADAMPOL

Adampol, gm. Wyryki

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
AutokaryBusy

MiejscowośćOdjazdy

Lublin

05:15
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:55
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
05:55
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w okresie ferii letnich
06:36
SINBUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
06:50
Vikibus

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Nie kursuje w Boże Ciało oraz 1 i 11.11
  • nie kursuje w dniach 1-3.05 oraz 1.11
07:35
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
09:05
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w niedziele i święta
09:05
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
10:45
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
10:45
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:35
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
12:20
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Boże Ciało
12:20
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 15 sierpnia
12:50
Vikibus

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje w okresie ferii letnich
12:50
Vikibus

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Nie kursuje w Boże Ciało oraz 1 i 11.11
  • Nie kursuje w okresie ferii letnich
15:20
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w okresie ferii letnich
15:20
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:30
Vikibus

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje w okresie ferii letnich
16:30
Vikibus

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Nie kursuje w Boże Ciało oraz 1 i 11.11
  • Nie kursuje w okresie ferii letnich
18:45
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
18:45
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Okuninka

08:08
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 31.XII oarz 01.I
09:08
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:58
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 15 sierpnia
12:01
Vikibus

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje w okresie ferii letnich
13:28
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w niedziele i święta
14:03
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:58
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w niedziele i święta
15:38
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 15 sierpnia
16:01
Vikibus

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje w okresie ferii letnich
18:23
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 15 sierpnia
19:36
Vikibus

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje w okresie ferii letnich
 

Terespol

16:54
SINBUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
 

Włodawa

08:08
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
09:08
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
10:58
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
12:01
Vikibus

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Nie kursuje w Boże Ciało oraz 1 i 11.11
  • Nie kursuje w okresie ferii letnich
13:28
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
14:03
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:38
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:01
Vikibus

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Nie kursuje w Boże Ciało oraz 1 i 11.11
  • Nie kursuje w okresie ferii letnich
18:23
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
19:36
Vikibus

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Nie kursuje w Boże Ciało oraz 1 i 11.11
  • Nie kursuje w okresie ferii letnich
21:53
TRANS-MAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Zauważyłeś błąd na stronie? Zgłoś to

Copyright 2006-2017 by Teroplan S.A.
Informacja o plikach cookiesSerwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy