CZAJOWICE

Czajowice, gm. Wielka Wieś

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
BusyAutokary

MiejscowośćOdjazdy

Kraków

05:02
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
05:18
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:20
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:27
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
05:28
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
05:29
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:37
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
05:38
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
05:42
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:43
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:46
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
05:57
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:07
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:08
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:15
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
06:38
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
06:46
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
06:47
Raf-Bus Rafał Król

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:54
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:03
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • 1 stycznia busy będą przyjeżdżać/odjeżdżać tylko do/z przystanku Nowy Kleparz (pętla MPK)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
07:07
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:00
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
08:03
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
08:08
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:20
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
08:28
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:58
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
09:03
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • 1 stycznia busy będą przyjeżdżać/odjeżdżać tylko do/z przystanku Nowy Kleparz (pętla MPK)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
09:26
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
09:27
Raf-Bus Rafał Król

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:47
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:54
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele od 1.05 do 30.09, a także 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty 01.05.-27.12.
10:28
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:40
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
10:47
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
10:58
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
11:00
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
11:20
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:28
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
11:33
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • 1 stycznia busy będą przyjeżdżać/odjeżdżać tylko do/z przystanku Nowy Kleparz (pętla MPK)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
12:06
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
12:07
Raf-Bus Rafał Król

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:27
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:58
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:59
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele od 1.05 do 30.09, a także 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:15
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
13:20
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
13:27
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
13:28
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:40
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
13:58
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
14:03
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • 1 stycznia busy będą przyjeżdżać/odjeżdżać tylko do/z przystanku Nowy Kleparz (pętla MPK)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
14:39
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 27.12 - 05.01
14:46
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
14:47
Raf-Bus Rafał Król

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:07
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:28
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:58
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:00
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
16:07
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
16:20
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
16:28
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
16:33
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • 1 stycznia busy będą przyjeżdżać/odjeżdżać tylko do/z przystanku Nowy Kleparz (pętla MPK)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
16:39
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 27.12 - 05.01
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
17:26
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:27
Raf-Bus Rafał Król

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:47
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:58
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:28
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:39
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty 01.05.-27.12.
18:40
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
18:47
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
18:58
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wigilię
19:00
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
19:03
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • 1 stycznia busy będą przyjeżdżać/odjeżdżać tylko do/z przystanku Nowy Kleparz (pętla MPK)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
20:06
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:07
Raf-Bus Rafał Król

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
20:23
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
20:33
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 31.12
21:38
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wigilię
 

Ojców

06:24
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:24
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:10
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele od 1.05 do 30.09, a także 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty 01.05.-27.12.
15:49
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 27.12 - 05.01
  • Nie kursuje 16.08.2019
17:44
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 27.12 - 05.01
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
 

Olkusz

06:08
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
06:18
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
06:39
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
  • kursuje w niedziele
06:53
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
06:58
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:03
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
07:18
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:53
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
07:53
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • 1 stycznia busy będą przyjeżdżać/odjeżdżać tylko do/z przystanku Nowy Kleparz (pętla MPK)
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
08:07
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
08:12
Raf-Bus Rafał Król

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:32
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:18
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:25
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
09:32
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
09:45
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
09:48
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:18
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
10:23
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • 1 stycznia busy będą przyjeżdżać/odjeżdżać tylko do/z przystanku Nowy Kleparz (pętla MPK)
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
10:52
Raf-Bus Rafał Król

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
11:12
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:48
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:05
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
12:12
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
12:18
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:25
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
12:45
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:48
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
12:53
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • 1 stycznia busy będą przyjeżdżać/odjeżdżać tylko do/z przystanku Nowy Kleparz (pętla MPK)
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
13:27
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
13:32
Raf-Bus Rafał Król

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:52
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
14:18
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:45
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
14:48
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:52
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
15:05
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
15:18
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
15:23
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • 1 stycznia busy będą przyjeżdżać/odjeżdżać tylko do/z przystanku Nowy Kleparz (pętla MPK)
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
16:07
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
16:12
Raf-Bus Rafał Król

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:48
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:18
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:25
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
17:32
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:32
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
17:45
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
17:48
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
17:53
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • 1 stycznia busy będą przyjeżdżać/odjeżdżać tylko do/z przystanku Nowy Kleparz (pętla MPK)
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
18:47
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:52
Raf-Bus Rafał Król

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
19:12
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
19:18
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
19:48
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
20:18
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wigilię
20:23
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • 1 stycznia busy będą przyjeżdżać/odjeżdżać tylko do/z przystanku Nowy Kleparz (pętla MPK)
  • nie kursuje 25 grudnia oraz w Wielkanoc
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
20:23
SIGMA BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
21:28
Opalski Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:33
Raf-Bus Rafał Król

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
22:03
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 31.12
22:58
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wigilię
 

Wola Kalinowska

14:09
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele od 1.05 do 30.09, a także 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:29
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty 01.05.-27.12.
 
Zapisz się do newslettera!

Zauważyłeś błąd na stronie?Zgłoś to

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
Serwis używa danych GeoLite2 stworzonych przez firmę MaxMindwww.maxmind.com
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz o plikach cookiesW związku obowiązywaniem Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe. Szczegóły dotyczące tego przetwarzania podane zostały w Polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy