infolinia e-podróżnik.plChcesz sprawdzić rozkład jazdy lub kupić bilet?
Zadzwoń 703402802Czynne całą dobę
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min
Usługę świadczy Teroplan S.A.
Infolinia udziela informacji na temat połączeń, cen biletów, a także umożliwia zakup biletów przez telefon. Dostępna przez całą dobę,
365 dni w roku.

Nie dzwonisz z Polski?
Zobacz numery dla innych krajów
ukryj informacje

POLICHNO, GM. ŻYTNO

Polichno, gm. Żytno

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
Autokary

MiejscowośćOdjazdy

Borzykowa

14:34
PKS Częstochowa S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
 

Częstochowa

przez: Żytno, Zdrowa,
11:32
PKS Częstochowa S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII
19:37
PKS Częstochowa S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII
przez: Żytno, Kłomnice,
03:53
PKS Częstochowa S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
04:53
PKS Częstochowa S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:48
PKS Częstochowa S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
13:38
PKS Częstochowa S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:38
PKS Częstochowa S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
przez: Żytno, Dąbrowa Zielona, Mstów,
05:41
PKS Częstochowa S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
przez: Żytno, Dąbrowa Zielona, Mstów, Jaskrów,
05:51
PKS Częstochowa S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:06
PKS Częstochowa S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty (oprócz świąt)
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
 

Maluszyn

08:01
PKS Częstochowa S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
11:07
PKS Częstochowa S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 24,25,26 i 31 XII, 01 I w Wielką Sobotę i w I i II dzień Świąt Wielkanocnych
12:27
PKS Częstochowa S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:11
PKS Częstochowa S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 25.XII
16:11
PKS Częstochowa S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty (oprócz świąt)
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych od poniedziałku do piątku oprócz świąt
18:47
PKS Częstochowa S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
21:47
PKS Częstochowa S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
23:56
PKS Częstochowa S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII
 

Zauważyłeś błąd na stronie? Zgłoś to

Copyright 2006-2017 by Teroplan S.A.
Informacja o plikach cookiesSerwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy