infolinia e-podróżnik.plChcesz sprawdzić rozkład jazdy lub kupić bilet?
Zadzwoń 703402802Czynne całą dobę
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min
Usługę świadczy Progress Plus s.c.
Infolinia udziela informacji na temat połączeń, cen biletów, a także umożliwia zakup biletów przez telefon. Dostępna przez całą dobę,
365 dni w roku.

Nie dzwonisz z Polski?
Zobacz numery dla innych krajów
ukryj informacje

GLINNE

Glinne, gm. Lesko

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
AutokaryBusy

MiejscowośćOdjazdy

Bereźnica Wyżna

przez: Myczkowce, Solina,
15:51
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Brzozów

przez: Sanok,
05:39
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
06:49
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs łączony w Sanoku z kursem Wetlina - Rzeszów
08:39
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
10:44
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
11:43
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
13:04
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
15:44
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
15:44
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
16:49
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
 

Bukowiec

przez: Solina, Polańczyk,
11:21
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
 

Kraków

04:55
San Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 25.XII oraz 1-dz. Wielkanocy
  • Nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1 XI 2018
06:55
San Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 25.XII oraz 1-dz. Wielkanocy
  • nie kursuje 1 XI 2018
09:55
San Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 25.XII oraz 1-dz. Wielkanocy
09:55
San Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od 16.10-30.06
  • Nie kursuje 25.XII oraz 1-dz. Wielkanocy
09:55
San Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od 01.07- 15.10
  • dodatkowo kursuje 16 października
14:35
San Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 25.XII oraz 1-dz. Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje 11.11.2018
16:55
San Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • Kursuje w niedziele i w dni świąteczne z wyjątkiem 26.12.
  • Nie kursuje 24. - 25., 31 XII, w 1 dzień Wielkanocy oraz Boże Ciało
  • W okresie 1.07-15.10 kursuje codziennie
16:55
San Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • Kursuje w niedziele i w dni świąteczne z wyjątkiem 26.12.
  • Kursuje od 16.10-30.06
  • nie kursuje 24., 25., 31 XII oraz w pierwszy dzień Wielkanocy
16:55
San Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od 01.07- 15.10
 

Lesko

07:08
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:17
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:19
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
07:25
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
07:37
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
07:54
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
08:29
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
08:29
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
09:29
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
  • kursuje od 1 maja do 14 października
09:48
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
10:56
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
12:36
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
13:03
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
13:03
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
13:23
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
13:47
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
13:50
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
15:49
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursu w dni robocze wolne od nauki szkolnejj
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
15:50
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
15:52
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Lutowiska

przez: Ustrzyki Dolne, Czarna Górna,
17:57
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Myczkowce

07:06
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
09:04
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
09:31
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
12:31
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
12:31
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
15:01
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
15:51
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Olszanica

przez: Rudenka,
15:18
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Paszowa

13:24
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:33
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Polańczyk

12:40
San Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w poniedziałki
  • Kursuje od 16.10-30.06
  • nie kursuje 25 grudnia, 1 i 2 dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
17:50
San Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od 16.10-30.06
  • Nie kursuje 25.XII oraz 1-dz. Wielkanocy
  • nie kursuje 1 XI 2018
przez: Solina,
06:11
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:50
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
08:00
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
  • kursuje od 1 maja do 14 października
11:21
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
11:21
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
14:21
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
14:21
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
przez: Myczkowce, Solina,
09:04
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
09:31
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
12:31
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
12:31
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
15:01
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
 

Rudenka

14:38
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:45
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:18
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Rzeszów

przez: Sanok, Brzozów,
05:39
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
06:49
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs łączony w Sanoku z kursem Wetlina - Rzeszów
08:39
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
10:44
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
11:43
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
13:04
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
15:44
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
15:44
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
16:49
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
 

Sanok

05:39
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
06:04
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:49
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs łączony w Sanoku z kursem Wetlina - Rzeszów
07:45
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:49
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
08:39
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
09:24
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje w okresie ferii letnich (w dni robocze) 1.VII - 31.VII
10:44
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
11:39
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
11:39
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
11:43
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
11:53
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
12:44
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
13:04
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
14:14
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:52
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
15:06
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
15:44
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
15:44
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
15:44
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
15:49
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:49
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
17:59
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
19:34
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:34
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
przez: Lesko,
13:50
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
 

Uherce Mineralne

07:42
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
13:36
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Ustrzyki Dolne

00:30
San Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 25.XII oraz 1-dz. Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje 11.11.2018
05:27
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:27
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
08:16
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:32
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
09:27
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
09:27
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
10:47
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
11:45
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
11:57
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:02
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
13:42
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
13:57
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
14:07
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:45
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
15:20
San Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 25.XII oraz 1-dz. Wielkanocy
  • Nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1 XI 2018
15:37
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:37
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
17:23
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:57
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:52
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:20
San Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 25.XII oraz 1-dz. Wielkanocy
21:28
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
22:38
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
 

Ustrzyki Górne

12:40
San Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od 01.07- 15.10
17:50
San Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od 01.07- 15.10
przez: Ustrzyki Dolne, Czarna Górna,
07:27
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
08:32
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
09:27
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
10:47
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
13:02
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
13:57
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
15:37
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:37
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
przez: Solina, Polańczyk, Buk, Cisna, Wetlina,
07:50
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
przez: Myczkowce, Solina, Polańczyk, Buk, Cisna, Wetlina,
15:01
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
 

Wańkowa

14:23
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
przez: Stańkowa, Zawadka,
11:21
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
 

Werlas

przez: Solina, Polańczyk,
14:21
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
 

Wołkowyja

przez: Solina, Polańczyk,
11:21
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
 

Wołosate

przez: Myczkowce, Solina, Polańczyk, Buk, Cisna, Wetlina,
09:04
BAK-BUS

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
 

Zawadka

przez: Stańkowa,
11:21
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
przez: Paszowa, Stańkowa,
16:33
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
przez: Rudenka, Ropienka,
14:38
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
przez: Wańkowa, Ropienka,
14:23
PKS Jarosław S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 
Zapisz się do newslettera!

Zauważyłeś błąd na stronie? Zgłoś to

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
Serwis używa danych GeoLite2 stworzonych przez firmę MaxMind www.maxmind.com
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz o plikach cookiesW związku obowiązywaniem Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe. Szczegóły dotyczące tego przetwarzania podane zostały w Polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy