infolinia e-podróżnik.plChcesz sprawdzić rozkład jazdy lub kupić bilet?
Zadzwoń 703402802Czynne całą dobę
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min
Usługę świadczy Teroplan S.A.
Infolinia udziela informacji na temat połączeń, cen biletów, a także umożliwia zakup biletów przez telefon. Dostępna przez całą dobę,
365 dni w roku.

Nie dzwonisz z Polski?
Zobacz numery dla innych krajów
ukryj informacje

POGWIZDÓW STARY

Pogwizdów Stary, gm. Głogów Małopolski

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
AutokaryBusy

MiejscowośćOdjazdy

Kolbuszowa

przez: Raniżów, Wola Raniżowska,
08:42
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
10:27
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
13:12
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Korczowiska

przez: Raniżów,
12:51
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 24.XII
16:06
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 24.XII
 

Raniżów

00:11
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:24
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:29
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
08:36
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
08:42
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
10:27
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
12:51
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 24.XII
13:12
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:54
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:36
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • w okresie wakacji nie kursuje w dni robocze
14:43
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:06
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 24.XII
16:36
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
17:48
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
18:54
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • nie kursuje w dni robocze okresie wakacji i ferii
19:03
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
20:51
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
21:09
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Rzeszów

05:08
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
05:43
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 24.XII
06:30
EKSPRES BUS Raniżów

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • NIE KURSUJE 25,26 GRUDNIA, 1 STYCZNIA I DWA DNI WIELKANOCY
06:57
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:05
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
08:05
EKSPRES BUS Raniżów

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • NIE KURSUJE 25,26 GRUDNIA, 1 STYCZNIA I DWA DNI WIELKANOCY
08:08
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
09:05
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
09:35
EKSPRES BUS Raniżów

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 25,26 GRUDNIA, 1 STYCZNIA I DWA DNI WIELKANOCY
  • nie kursuje 24,31.XII
10:29
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
11:10
EKSPRES BUS Raniżów

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 25,26 GRUDNIA, 1 STYCZNIA I DWA DNI WIELKANOCY
  • nie kursuje 24,31.XII
12:09
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
13:00
EKSPRES BUS Raniżów

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 25,26 GRUDNIA, 1 STYCZNIA I DWA DNI WIELKANOCY
  • nie kursuje 24,31.XII
13:48
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 24.XII
14:33
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:40
EKSPRES BUS Raniżów

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • NIE KURSUJE 25,26 GRUDNIA, 1 STYCZNIA I DWA DNI WIELKANOCY
15:10
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
16:35
EKSPRES BUS Raniżów

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 25,26 GRUDNIA, 1 STYCZNIA I DWA DNI WIELKANOCY
  • nie kursuje 24,31.XII
17:13
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
18:40
EKSPRES BUS Raniżów

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • NIE KURSUJE 25,26 GRUDNIA, 1 STYCZNIA I DWA DNI WIELKANOCY
19:28
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
21:14
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
przez: Głogów Małopolski,
06:28
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Wilcza Wola

przez: Raniżów,
17:48
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Wola Raniżowska

07:45
EKSPRES BUS Raniżów

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • NIE KURSUJE 25,26 GRUDNIA, 1 STYCZNIA I DWA DNI WIELKANOCY
09:15
EKSPRES BUS Raniżów

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • NIE KURSUJE 25,26 GRUDNIA, 1 STYCZNIA I DWA DNI WIELKANOCY
10:50
EKSPRES BUS Raniżów

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 25,26 GRUDNIA, 1 STYCZNIA I DWA DNI WIELKANOCY
  • nie kursuje 24,31.XII
12:25
EKSPRES BUS Raniżów

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 25,26 GRUDNIA, 1 STYCZNIA I DWA DNI WIELKANOCY
  • nie kursuje 24,31.XII
14:15
EKSPRES BUS Raniżów

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 25,26 GRUDNIA, 1 STYCZNIA I DWA DNI WIELKANOCY
  • nie kursuje 24,31.XII
16:05
EKSPRES BUS Raniżów

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • NIE KURSUJE 25,26 GRUDNIA, 1 STYCZNIA I DWA DNI WIELKANOCY
17:50
EKSPRES BUS Raniżów

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 25,26 GRUDNIA, 1 STYCZNIA I DWA DNI WIELKANOCY
  • nie kursuje 24,31.XII
20:05
EKSPRES BUS Raniżów

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • NIE KURSUJE 25,26 GRUDNIA, 1 STYCZNIA I DWA DNI WIELKANOCY
przez: Raniżów,
06:24
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:29
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
08:36
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
08:42
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
10:27
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
13:12
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:54
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:36
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • w okresie wakacji nie kursuje w dni robocze
14:43
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:36
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
18:54
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • nie kursuje w dni robocze okresie wakacji i ferii
19:03
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
20:51
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
21:09
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Zielonka

przez: Raniżów, Wola Raniżowska,
07:29
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
13:54
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Zauważyłeś błąd na stronie? Zgłoś to

Copyright 2006-2017 by Teroplan S.A.
Informacja o plikach cookiesSerwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy