GŁOGOCZÓW

Głogoczów, gm. Myślenice

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
BusyAutokary

MiejscowośćOdjazdy

Jordanów

06:33
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
07:03
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
07:53
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
08:33
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
09:03
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
09:48
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:18
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:38
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:48
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
11:18
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
12:28
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:28
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
14:23
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:58
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:18
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
15:38
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
16:13
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
16:48
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:33
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
17:53
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
18:23
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
19:13
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
19:23
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
20:18
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Konina

07:34
FUT Szczepan Domagała

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
20:39
FUT Szczepan Domagała

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
 

Kraków

05:02
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 09.05. - 27.06.
05:02
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 31.XII
05:12
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
05:15
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
05:39
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
05:45
FUT Szczepan Domagała

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
05:47
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
05:49
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1 listopada, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 11 listopada
06:14
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
06:14
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:19
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
06:54
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
06:57
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
06:57
A.LANGOWSKI

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 2. dzień Świąt Wielkanocnych i 26 XII
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1 listopada 2020
06:57
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • kursuje w soboty
07:05
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
07:10
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
07:19
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:24
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 2 i 3 stycznia 2021
07:50
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
08:09
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
08:15
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
08:27
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
08:37
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
08:44
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
08:54
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
08:59
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
09:02
A.LANGOWSKI

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 2. dzień Świąt Wielkanocnych i 26 XII
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada 2020
09:15
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
09:49
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:12
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
10:19
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:34
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
10:50
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:54
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
11:15
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
11:17
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
11:49
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
11:54
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 stycznia 2021
11:57
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
12:02
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
12:04
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
12:24
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 27 grudnia 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:44
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
12:47
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
12:55
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
13:17
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
13:32
A.LANGOWSKI

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 11 listopada 2020
  • do odwołania kursuje tylko w czwartki, piątki, niedziele i poniedziałki, nie kursuje 31 grudnia 2020
13:35
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
13:40
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
13:44
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
14:04
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
14:12
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
14:15
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
14:54
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 3 stycznia 2021
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:59
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:17
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
15:24
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:37
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
15:50
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
16:04
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
16:10
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
16:35
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
16:52
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
17:14
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 stycznia 2021
17:20
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
17:35
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
17:44
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
18:20
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
18:40
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
18:54
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 31.12
18:57
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
19:00
FUT Szczepan Domagała

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
19:12
A.LANGOWSKI

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 2. dzień Świąt Wielkanocnych i 26 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 11 listopada 2020
 

Mszana Dolna

06:54
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
08:14
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:09
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
09:59
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
10:44
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
12:14
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:04
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
13:54
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
14:24
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
15:24
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
17:04
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
17:44
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
19:59
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 31.12
 

Myślenice

06:23
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 31.XII
06:34
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 09.05. - 27.06.
10:19
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
13:39
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
16:54
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
 

Rabka-Zdrój

06:23
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
07:28
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
07:47
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje do 31 sierpnia 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
08:38
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
09:22
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 i 3 stycznia 2021
10:18
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
10:18
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
10:57
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
11:23
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
12:32
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:58
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • kursuje w soboty
12:58
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
13:32
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 stycznia 2021
14:13
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
  • kursuje w niedziele
14:47
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w soboty
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 6 stycznia
15:08
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w soboty
15:32
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:58
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
16:57
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 2 i 3 stycznia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:23
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
18:08
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
18:47
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 stycznia 2021
19:24
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
20:28
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
 
Zapisz się do newslettera!

Zauważyłeś błąd na stronie?Zgłoś to

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
Serwis używa danych GeoLite2 stworzonych przez firmę MaxMindwww.maxmind.com
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz o plikach cookiesW związku obowiązywaniem Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe. Szczegóły dotyczące tego przetwarzania podane zostały w Polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy