Rozkład jazdy MPK Wrocław
KiełczowskaWrocławWrocław, gm. M. Wrocław, pow. m. Wrocław931Kiełczówek - pętla
Rozkład jazdy
pn, wt, śr, czw, pt
429 59
529 59
619 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bielawa39 59 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Brzezia Łąka - Główna pętla
719 39 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Brzezia Łąka - Główna pętla59
822 52 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Kiełczów - pętla (Plac Jana Gdaka)
922 52 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Kiełczów - pętla (Plac Jana Gdaka)
1022 52 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Kiełczów - pętla (Plac Jana Gdaka)
1122 52 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Kiełczów - pętla (Plac Jana Gdaka)
1222 52 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Kiełczów - pętla (Plac Jana Gdaka)
1322 42 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Kiełczów - pętla (Plac Jana Gdaka)
1402 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Brzezia Łąka - Główna pętla22 42 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Kiełczów - pętla (Plac Jana Gdaka)
1502 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Brzezia Łąka - Główna pętla22 42 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Kiełczów - pętla (Plac Jana Gdaka)
1602 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Brzezia Łąka - Główna pętla22 42 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Kiełczów - pętla (Plac Jana Gdaka)
1702 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Brzezia Łąka - Główna pętla23 53 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Brzezia Łąka - Główna pętla
1823 53 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Piecowice
1923 53
2023 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Kiełczów - pętla (Plac Jana Gdaka)53
2123 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Kiełczów - pętla (Plac Jana Gdaka)53
2233
23
0
1
2
3
soboty
4
541
641
741
841
941
1041
1141
1241
1341
1441
1541
1641
1741
1841
1941
2041
2141
22
2311
0
1
2
3
niedziele
4
5
641
741
841
941
1041
1141
1241
1341
1441
1541
1641
1741
1841
1941
2041
2141
22
23
0
1
2
3