Rozkład jazdy WANAM-BUS na trasie Częstochowa-Koniecpol
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Częstochowa - Jaskrów - Mstów - Mokrzesz - Jaźwiny - Pniaki Mokrzeskie - Wola Mokrzeska - Smyków - Knieja - Święta Anna - Olbrachcice - Ulesie - Luborcza - Koniecpol |
Chcesz sprawdzić rozkład jazdy lub kupić bilet?
Zadzwoń 703502802Czynne całą dobę
Koszt: 3,69 PLN z VAT/min
Usługę świadczy Progress Plus s.c.
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Częstochowa - Jaskrów - Mstów - Mokrzesz - Jaźwiny - Pniaki Mokrzeskie - Wola Mokrzeska - Smyków - Knieja - Święta Anna - Olbrachcice - Ulesie - Luborcza - Koniecpol |
Zauważyłeś błąd na stronie? Zgłoś to