Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Kraków-Sędziszów
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Kraków - Zastów - Baranówka - Łuczyce - Goszcza - Niedźwiedź - Słomniki - Smroków - Szczepanowice - Kamieńczyce - Miechów - Pstroszyce Pierwsze - Uniejów-Rędziny - Kozłów - Klimontów - Sędziszów | 17:20 17:20 17:20 17:20 17:23 17:23 17:23 17:23 19:21 19:21 19:25 19:25 21:56 22:05 22:05 22:05 | Zobacz rozkład jazdy na trasieKraków-Sędziszów, POLREGIO |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieKraków-Sędziszów
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówŁuczyce→Miechów
- Ceny BiletówMiechów→Sędziszów
- Ceny BiletówMiechów→Klimontów
- Ceny BiletówKraków→Sędziszów
- Ceny BiletówKraków→Klimontów
- Ceny BiletówKraków→Słomniki
- Ceny BiletówKraków→Kozłów
- Ceny BiletówKraków→Niedźwiedź
- Ceny BiletówKraków→Zastów
- Ceny BiletówKraków→Goszcza
- Ceny BiletówKraków→Baranówka
- Ceny BiletówKraków→Łuczyce
- Ceny BiletówKraków→Pstroszyce Pierwsze
- Ceny BiletówKraków→Miechów
- Ceny BiletówKraków→Kamieńczyce
- Ceny BiletówKraków→Uniejów-Rędziny
- Ceny BiletówKraków→Smroków