Rozkład jazdy PKS Nova S.A. O/Siemiatycze na trasie Rudka-Białystok
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Rudka - Olendy - Lubieszcze - Brzeźnica - Brańsk - Świrydy - Olędzkie - Olszewo - Moskwin - Topczewo - Wólka Pietkowska - Pietkowo - Marynki - Józefin - Poświętne - Grochy - Stara Gąsówka - Łapy-Łynki - Łapy - Uhowo - Bojary - Tołcze - Zalesiany - Niewodnica Korycka - Księżyno - Kleosin - Białystok |