Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Kiedrowice-Lipnica
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Kiedrowice - Smołdziny - Sierzywk - Luboń - Zapceń - Luboń - Rudniki - Modrzejewo - Stoltmany - Sątoczno - Zapceń - Kiedrowice - Zapceń - Kłonecznica - Budy - Mielno - Laska - Kiedrowice - Lipnica | 06:40 | Zobacz rozkład jazdy na trasieKiedrowice-Lipnica, PKS w Bytowie S.A. |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieKiedrowice-Lipnica
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówKiedrowice→Smołdziny
- Ceny BiletówKiedrowice→Lipnica
- Ceny BiletówSmołdziny→Kiedrowice
- Ceny BiletówSmołdziny→Lipnica