Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Soszyca-Jasień
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Soszyca - Obrowo - Soszyca - Łupawsko - Lipieniec - Brzezinka - Łupawsko - Jasień - Przylaski - Jasień - Nowa Wieś - Jasień - Mydlita - Rokity - Jasień | 06:45 | Zobacz rozkład jazdy na trasieSoszyca-Jasień, PKS w Bytowie S.A. |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieSoszyca-Jasień
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówMydlita→Rokity
- Ceny BiletówMydlita→Jasień
- Ceny BiletówSoszyca→Mydlita
- Ceny BiletówSoszyca→Łupawsko
- Ceny BiletówSoszyca→Rokity
- Ceny BiletówSoszyca→Jasień
- Ceny BiletówSoszyca→Brzezinka
- Ceny BiletówŁupawsko→Mydlita
- Ceny BiletówŁupawsko→Rokity
- Ceny BiletówŁupawsko→Jasień
- Ceny BiletówŁupawsko→Brzezinka
- Ceny BiletówRokity→Jasień
- Ceny BiletówJasień→Mydlita
- Ceny BiletówJasień→Rokity
- Ceny BiletówBrzezinka→Mydlita
- Ceny BiletówBrzezinka→Łupawsko
- Ceny BiletówBrzezinka→Rokity
- Ceny BiletówBrzezinka→Jasień