Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Jasień-Soszyca
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Jasień - Nowa Wieś - Jasień - Przylaski - Jasień - Łupawsko - Brzezinka - Lipieniec - Łupawsko - Soszyca - Obrowo - Soszyca | 15:05 | Zobacz rozkład jazdy na trasieJasień-Soszyca, PKS w Bytowie S.A. |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieJasień-Soszyca
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówŁupawsko→Soszyca
- Ceny BiletówŁupawsko→Brzezinka
- Ceny BiletówJasień→Soszyca
- Ceny BiletówJasień→Łupawsko
- Ceny BiletówJasień→Brzezinka
- Ceny BiletówBrzezinka→Soszyca
- Ceny BiletówBrzezinka→Łupawsko