Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Zielona Góra-Kostrzyn nad Odrą
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Zielona Góra - Czerwieńsk - Nietkowice - Będów - Radnica - Bytnica - Budachów - Pliszka - Gądków Wielki - Jerzmanice - Rzepin - Drzeńsko - Kowalów - Radów - Laski Lubuskie - Górzyca - Ługi Górzyckie - Kostrzyn nad Odrą | 09:34 15:39 15:39 15:39 17:58 17:58 19:07 19:07 19:07 | Zobacz rozkład jazdy na trasieZielona Góra-Kostrzyn nad Odrą, POLREGIO |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieZielona Góra-Kostrzyn nad Odrą
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówRadów→Kostrzyn nad Odrą
- Ceny BiletówZielona Góra→Nietkowice
- Ceny BiletówZielona Góra→Będów
- Ceny BiletówZielona Góra→Jerzmanice
- Ceny BiletówZielona Góra→Budachów
- Ceny BiletówZielona Góra→Radnica
- Ceny BiletówZielona Góra→Kowalów
- Ceny BiletówZielona Góra→Gądków Wielki
- Ceny BiletówZielona Góra→Kostrzyn nad Odrą
- Ceny BiletówZielona Góra→Rzepin
- Ceny BiletówZielona Góra→Bytnica
- Ceny BiletówZielona Góra→Pliszka
- Ceny BiletówZielona Góra→Czerwieńsk
- Ceny BiletówRadnica→Gądków Wielki
- Ceny BiletówRadnica→Rzepin
- Ceny BiletówGórzyca→Kostrzyn nad Odrą
- Ceny BiletówGądków Wielki→Rzepin
- Ceny BiletówRzepin→Górzyca
- Ceny BiletówRzepin→Kowalów
- Ceny BiletówRzepin→Kostrzyn nad Odrą
- Ceny BiletówBytnica→Rzepin
- Ceny BiletówPliszka→Kostrzyn nad Odrą
- Ceny BiletówCzerwieńsk→Nietkowice
- Ceny BiletówCzerwieńsk→Radnica
- Ceny BiletówCzerwieńsk→Rzepin