Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Brzeg-Nysa
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Brzeg - Olszanka - Czeska Wieś - Lipowa - Grodków - Stary Grodków - Chróścina - Skoroszyce - Pakosławice - Bykowice - Nysa | 06:05 06:05 06:08 08:21 08:35 08:36 15:00 15:00 15:00 20:38 20:38 20:40 21:00 21:00 | Zobacz rozkład jazdy na trasieBrzeg-Nysa, POLREGIO |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieBrzeg-Nysa
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówGrodków→Nysa
- Ceny BiletówGrodków→Pakosławice
- Ceny BiletówGrodków→Chróścina
- Ceny BiletówBykowice→Nysa
- Ceny BiletówStary Grodków→Nysa
- Ceny BiletówPakosławice→Nysa
- Ceny BiletówChróścina→Nysa
- Ceny BiletówBrzeg→Olszanka
- Ceny BiletówBrzeg→Czeska Wieś
- Ceny BiletówBrzeg→Nysa
- Ceny BiletówBrzeg→Grodków
- Ceny BiletówBrzeg→Stary Grodków
- Ceny BiletówBrzeg→Chróścina
- Ceny BiletówBrzeg→Lipowa
- Ceny BiletówBrzeg→Skoroszyce
- Ceny BiletówLipowa→Nysa
- Ceny BiletówLipowa→Grodków
- Ceny BiletówSkoroszyce→Nysa