infolinia e-podróżnik.plChcesz sprawdzić rozkład jazdy lub kupić bilet?
Zadzwoń 703402802Czynne całą dobę
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min
Usługę świadczy Progress Plus s.c.
Infolinia udziela informacji na temat połączeń, cen biletów, a także umożliwia zakup biletów przez telefon. Dostępna przez całą dobę,
365 dni w roku.

Nie dzwonisz z Polski?
Zobacz numery dla innych krajów
ukryj informacje

WĄWOLNICA

Wąwolnica, gm. Wąwolnica

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
Busy

MiejscowośćOdjazdy

Lublin

06:08
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:23
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24-26,31.XII;1.I w Św.Wielkanocne
  • w okresie wakacji kursuje od poniedziałku do piątku
07:08
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • nie kursuje: 1 i 3 maja, 15 sierpnia, 1 i 11 listopada
09:14
BOPART Bogdan Partyka

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia oraz 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:43
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
12:57
BOPART Bogdan Partyka

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia oraz 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:13
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
17:22
BOPART Bogdan Partyka

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia oraz 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
18:03
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w niedziele
 

Nałęczów

07:13
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • kursuje w soboty
  • dodatkowo kursuje 24 grudnia
07:46
STANMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Wielkanocy oraz 25 i 26 XII, oraz w dniach 1 i 3 maj oraz 15 sierpnia i 1 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku, nie kursuje w Boże Ciało, nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje w Wigilię
09:18
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • kursuje w soboty
  • dodatkowo kursuje 24 grudnia
10:31
STANMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Wielkanocy oraz 25 i 26 XII, oraz w dniach 1 i 3 maj oraz 15 sierpnia i 1 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku, nie kursuje w Boże Ciało, nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje w Wigilię
10:33
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • nie kursuje: 1 i 3 maja, 15 sierpnia, 1 i 11 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
12:23
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 12 listopada
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • dodatkowo kursuje 24 grudnia
13:16
STANMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Wielkanocy oraz 25 i 26 XII, oraz w dniach 1 i 3 maj oraz 15 sierpnia i 1 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku, nie kursuje w Boże Ciało, nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje w Wigilię
15:13
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 12 listopada
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • dodatkowo kursuje 24 grudnia
15:31
STANMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Wielkanocy oraz 25 i 26 XII, oraz w dniach 1 i 3 maj oraz 15 sierpnia i 1 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku, nie kursuje w Boże Ciało, nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje w Wigilię
17:56
STANMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Wielkanocy oraz 25 i 26 XII, oraz w dniach 1 i 3 maj oraz 15 sierpnia i 1 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku, nie kursuje w Boże Ciało, nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje w Wigilię
 

Poniatowa

07:54
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • kursuje w soboty
08:00
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
09:20
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • nie kursuje: 1 i 3 maja, 15 sierpnia, 1 i 11 listopada
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
09:39
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • kursuje w soboty
10:54
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • nie kursuje: 1 i 3 maja, 15 sierpnia, 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje 24 grudnia
13:29
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • dodatkowo kursuje 24 grudnia
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 12 listopada
15:54
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • dodatkowo kursuje 24 grudnia
  • nie kursuje 12 listopada
16:40
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w niedziele
17:45
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
18:10
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
19:25
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
19:55
Krzysztof-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w niedziele
 

Puławy

06:04
STANMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Wielkanocy oraz 25 i 26 XII, oraz w dniach 1 i 3 maj oraz 15 sierpnia i 1 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku, nie kursuje w Boże Ciało, nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje w Wigilię
07:51
BOPART Bogdan Partyka

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia oraz 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:29
STANMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Wielkanocy oraz 25 i 26 XII, oraz w dniach 1 i 3 maj oraz 15 sierpnia i 1 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku, nie kursuje w Boże Ciało, nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje w Wigilię
11:09
STANMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Wielkanocy oraz 25 i 26 XII, oraz w dniach 1 i 3 maj oraz 15 sierpnia i 1 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku, nie kursuje w Boże Ciało, nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje w Wigilię
11:21
BOPART Bogdan Partyka

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia oraz 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:54
STANMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Wielkanocy oraz 25 i 26 XII, oraz w dniach 1 i 3 maj oraz 15 sierpnia i 1 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku, nie kursuje w Boże Ciało, nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje w Wigilię
15:21
BOPART Bogdan Partyka

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia oraz 1 i 3 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:04
STANMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Wielkanocy oraz 25 i 26 XII, oraz w dniach 1 i 3 maj oraz 15 sierpnia i 1 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku, nie kursuje w Boże Ciało, nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje w Wigilię
 

Zauważyłeś błąd na stronie? Zgłoś to

Copyright 2006-2018 by Teroplan S.A.
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz o plikach cookiesW związku obowiązywaniem Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe. Szczegóły dotyczące tego przetwarzania podane zostały w Polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy