infolinia e-podróżnik.plChcesz sprawdzić rozkład jazdy lub kupić bilet?
Zadzwoń 703402802Czynne całą dobę
Infolinia udziela informacji na temat połączeń, cen biletów, a także umożliwia zakup biletów przez telefon. Dostępna przez całą dobę,
365 dni w roku.

Koszt: 2,58 PLN z VAT/min
Nie dzwonisz z Polski?
Zobacz numery dla innych krajów
ukryj informacje

GÓRNO

Górno, gm. Sokołów Małopolski

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
AutokaryBusy

MiejscowośćOdjazdy

Białystok

przez: Janów Lubelski, Kraśnik, Lublin, Radzyń Podlaski, Łosice, Siemiatycze, Zabłudów,
08:09
PKS Nova S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kurs pośpieszny
 

Janów Lubelski

08:09
PKS Nova S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kurs pośpieszny
 

Jasło

przez: Rzeszów,
10:47
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kurs pospieszny
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
 

Jeżowe

12:40
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:25
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:10
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Kamień

07:53
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:47
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:48
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:11
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
15:58
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
17:18
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
20:33
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
przez: Łowisko,
13:47
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich
15:57
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich
17:52
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Kolbuszowa

przez: Sokołów Małopolski, Raniżów,
07:40
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Kraśnik

przez: Janów Lubelski,
08:09
PKS Nova S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kurs pośpieszny
 

Krynica-Zdrój

przez: Rzeszów, Jasło,
10:47
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kurs pospieszny
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
 

Lublin

12:58
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kurs pospieszny
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
przez: Janów Lubelski, Kraśnik,
08:09
PKS Nova S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kurs pośpieszny
 

Łosice

przez: Janów Lubelski, Kraśnik, Lublin, Radzyń Podlaski,
08:09
PKS Nova S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kurs pośpieszny
 

Łowisko

07:08
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
09:05
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:39
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 24-26,31.XII,01.I, Wielką Sobotę i dwa dni Wielk.
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • w okresie wakacji nie kursuje w dni robocze
13:47
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich
15:57
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:24
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
17:52
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
przez: Kamień,
15:11
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
 

Radzyń Podlaski

przez: Janów Lubelski, Kraśnik, Lublin,
08:09
PKS Nova S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kurs pośpieszny
 

Rzeszów

05:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
06:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje 2 maja
06:53
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
07:23
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek
07:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
07:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:03
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • Kursuje dodatkowo 6.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
08:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek
08:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
08:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
09:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielki Piątek
09:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 3 maja
10:29
W Jezierski

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek
10:47
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kurs pospieszny
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
10:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2.I
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
11:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek
11:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele oprócz 25.12
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
11:48
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek
11:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • dodatkowo kursuje 3 maja
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
12:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:48
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2.I
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
12:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • dodatkowo kursuje 1 maja
  • kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
13:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • Kursuje dodatkowo 15.08.2017
13:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2.I
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
13:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w niedziele oprócz 25.12
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:23
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oprócz 25.12
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
14:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • dodatkowo kursuje 3 maja
14:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek
14:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • dodatkowo kursuje 1.11
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
  • kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
15:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
15:23
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele oprócz 25.12
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
15:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w soboty
15:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje dodatkowo 15.08.2017
  • nie kursuje w Wigilię
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
16:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek
16:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele oprócz 25.12
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1, 2 i 3 maja
17:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2.I
17:23
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oprócz 25.12
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
18:06
PKS Nova S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kurs pośpieszny
18:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • Kursuje dodatkowo 15.08.2017
18:53
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oprócz 25.12
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
18:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • dodatkowo kursuje 1.11
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
20:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • dodatkowo kursuje 3 maja
20:53
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2.I
21:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
przez: Sokołów Małopolski,
05:34
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:44
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 24-26,31.XII,01.I, Wielką Sobotę i dwa dni Wielk.
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
05:44
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich
05:47
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
05:51
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
06:18
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
06:39
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:53
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w święta
08:32
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w soboty w okresie letnich
09:31
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:58
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
10:23
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:27
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:15
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:42
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:00
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
20:58
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 24-26,31.XII,01.I, Wielką Sobotę i dwa dni Wielk.
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
przez: Sokołów Małopolski, Trzeboś,
13:19
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich
13:39
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Siemiatycze

przez: Janów Lubelski, Kraśnik, Lublin, Radzyń Podlaski, Łosice,
08:09
PKS Nova S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kurs pośpieszny
 

Sokołów Małopolski

05:34
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:44
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 24-26,31.XII,01.I, Wielką Sobotę i dwa dni Wielk.
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
05:44
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich
05:47
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
05:51
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
06:18
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
06:39
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:53
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w święta
07:40
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
08:32
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w soboty w okresie letnich
09:31
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:58
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
10:23
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:19
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich
13:39
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
14:11
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
14:27
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:15
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:04
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
18:42
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:00
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
20:58
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 24-26,31.XII,01.I, Wielką Sobotę i dwa dni Wielk.
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
 

Stalowa Wola

00:03
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:18
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
06:48
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
07:18
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:48
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • Kursuje dodatkowo 6.01
08:18
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
08:33
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek
09:08
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
09:18
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:33
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
09:48
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 3 maja
10:08
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
10:18
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek
10:48
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2.I
11:03
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
11:18
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja
  • Kursuje dodatkowo 15.08.2017
11:48
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 3 maja
12:18
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
12:48
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2.I
  • kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
13:03
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek
13:18
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Kursuje dodatkowo 15.08.2017
13:38
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele oprócz 25.12
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
13:48
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje 11.11
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
14:18
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • dodatkowo kursuje 3 maja
14:33
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek
14:48
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wigilię
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo kursuje 1 maja
15:18
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2.I
15:33
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje w Wielki Piątek
15:48
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje dodatkowo 15.08.2017
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
15:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oprócz 25.12
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
16:03
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
16:18
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • dodatkowo kursuje 3 maja
16:38
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele oprócz 25.12
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
16:48
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • dodatkowo kursuje 1.11
17:03
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek
17:18
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
17:33
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
17:48
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz niedziele oprócz świąt
  • kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:18
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • dodatkowo kursuje 3 maja
  • Kursuje dodatkowo 15.08.2017
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
18:33
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2.I
18:48
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:08
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oprócz 25.12
  • nie kursuje w dni świąteczne
19:18
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • dodatkowo kursuje 1.11
19:48
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:08
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oprócz 25.12
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
20:18
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • dodatkowo kursuje 3 maja
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
20:48
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:18
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele oprócz 25.12
  • nie kursuje w dni świąteczne
22:03
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2.I
22:18
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Ulanów

przez: Rudnik nad Sanem,
07:30
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
19:03
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 24-26,31.XII,01.I, Wielką Sobotę i dwa dni Wielk.
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
19:20
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich
19:30
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Zamość

14:53
W Jezierski

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Zauważyłeś błąd na stronie? Zgłoś to

Copyright 2006-2017 by Teroplan S.A.
Informacja o plikach cookiesSerwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy