TORKI

Torki, gm. Medyka

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
AutokaryBusy

MiejscowośćOdjazdy

Hruszowice

09:13
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Kalników

06:08
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
06:38
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:28
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje codziennie bez świąt
11:48
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
13:43
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:48
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje codziennie bez świąt
15:43
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:43
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
19:58
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje codziennie bez świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:33
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje codziennie bez świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Przemyśl

05:00
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje codziennie bez świąt
05:01
Eurobus

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
05:51
Eurobus

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
06:05
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
06:41
Eurobus

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty
07:00
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
07:45
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:01
Eurobus

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
08:25
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
08:41
Eurobus

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty
  • nie kurusje do odwołania od poniedziału do piątku
09:55
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w dni nauki szkolnej oprócz 2 maja
10:11
Eurobus

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:06
Eurobus

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:06
Eurobus

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:55
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje codziennie bez świąt
13:01
Eurobus

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty i niedziele bez świąt, dodatkowo kursuj 12 listopada 2018
14:11
Eurobus

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty
  • do odwołania nie kursuje w soboty
14:35
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:26
Eurobus

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w soboty
15:55
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:31
Eurobus

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • do odwołania kursuje też w soboty
18:16
Eurobus

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty i niedziele bez świąt, dodatkowo kursuj 12 listopada 2018
18:25
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje codziennie bez świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:36
Eurobus

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
20:55
Bus Natura

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje codziennie bez świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 
Zapisz się do newslettera!

Zauważyłeś błąd na stronie?Zgłoś to

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
Serwis używa danych GeoLite2 stworzonych przez firmę MaxMindwww.maxmind.com
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz o plikach cookiesW związku obowiązywaniem Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe. Szczegóły dotyczące tego przetwarzania podane zostały w Polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy