Rozkład jazdy PKS EKO-STAMAR na trasie Starzechowice-Końskie
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Starzechowice - Turowice - Sulborowice - Turowice - Dąbrowa - Pląskowice - Fałków - Zbójno - Wyszyna Fałkowska - Kołoniec - Wyszyna Machorowska - Wyszyna Rudzka - Ruda Maleniecka - Dęba - Kazanów - Końskie |