Rozkład jazdy PKS Leżajsk Sp. z o.o. na trasie Tryńcza-Tryńcza
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Tryńcza - Ubieszyn - Tryńcza - Wólka Ogryzkowa - Gorzyce - Gniewczyna Łańcucka - Gniewczyna Tryniecka - Wólka Małkowa - Tryńcza |
Chcesz sprawdzić rozkład jazdy lub kupić bilet?
Zadzwoń 703502802Czynne całą dobę
Koszt: 3,69 PLN z VAT/min
Usługę świadczy Progress Plus s.c.
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Tryńcza - Ubieszyn - Tryńcza - Wólka Ogryzkowa - Gorzyce - Gniewczyna Łańcucka - Gniewczyna Tryniecka - Wólka Małkowa - Tryńcza |
Zauważyłeś błąd na stronie? Zgłoś to