Rozkład jazdy PKS Leżajsk Sp. z o.o. na trasie Medynia Głogowska-Łańcut
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Medynia Głogowska - Medynia Łańcucka - Pogwizdów - Czarna - Krzemienica - Łańcut |
2 | Medynia Głogowska - Medynia Łańcucka - Pogwizdów - Czarna - Krzemienica - Łańcut |