Rozkład jazdy Polturist na trasie Kalisz-Zbiersk-Cukrownia
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Kalisz - Niedźwiady - Kokanin - Kolonia Kokanin - Russów - Witoldów - Piątek Mały-Kolonia - Piątek Mały - Stawiszyn - Stary Kiączyn - Petryki - Łyczyn - Zbiersk-Kolonia - Zbiersk-Cukrownia |