Rozkład jazdy PKS Wieluń Sp. z o.o. na trasie Walichnowy-Lututów
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Walichnowy - Prusak - Sokolniki - Zdzierczyzna - Gumnisko - Tyble - Sokolniki - Gumnisko - Zdzierczyzna - Borki Sokolskie - Borki Pichelskie - Prusak - Wyglądacze - Ryś - Pichlice - Siedliska - Góry - Siedliska - Lututów |