Rozkład jazdy MPK Kraków na linii 44
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Kopiec Wandy - Kombinat - Struga - Plac Centralny im. R.Reagana - Os. Kolorowe - Rondo Czyżyńskie - Czyżyny - Stella-Sawickiego - AWF / PK - Muzeum Lotnictwa Polskiego - TAURON Arena Kraków Wieczysta - Białucha - Cystersów - Rondo Mogilskie - Lubicz - Teatr Słowackiego - Stary Kleparz - Pędzichów - Nowy Kleparz - Dworzec Towarowy |
2 | Dworzec Towarowy - Nowy Kleparz - Pędzichów - Stary Kleparz - Teatr Słowackiego - Lubicz - Rondo Mogilskie - Cystersów - Białucha - TAURON Arena Kraków Wieczysta - Muzeum Lotnictwa Polskiego - AWF / PK - Stella-Sawickiego - Czyżyny - Rondo Czyżyńskie - Os. Kolorowe - Plac Centralny im. R.Reagana - Struga - Kombinat - Kopiec Wandy |