Rozkład jazdy PKS w Przemyślu Sp. z o.o. na trasie Przemyśl-Huwniki
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Przemyśl - Pikulice - Grochowce - Kniażyce - Fredropol - Aksmanice - Huwniki | 05:50 | Zobacz rozkład jazdy na trasiePrzemyśl-Huwniki, PKS w Przemyślu Sp. z o.o. |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasiePrzemyśl-Huwniki
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówFredropol→Huwniki
- Ceny BiletówFredropol→Aksmanice
- Ceny BiletówPrzemyśl→Fredropol
- Ceny BiletówPrzemyśl→Kniażyce
- Ceny BiletówPrzemyśl→Pikulice
- Ceny BiletówPrzemyśl→Grochowce
- Ceny BiletówPrzemyśl→Huwniki
- Ceny BiletówPrzemyśl→Aksmanice
- Ceny BiletówKniażyce→Fredropol
- Ceny BiletówKniażyce→Huwniki
- Ceny BiletówKniażyce→Aksmanice
- Ceny BiletówPikulice→Fredropol
- Ceny BiletówPikulice→Kniażyce
- Ceny BiletówPikulice→Grochowce
- Ceny BiletówPikulice→Huwniki
- Ceny BiletówPikulice→Aksmanice
- Ceny BiletówGrochowce→Fredropol
- Ceny BiletówGrochowce→Kniażyce
- Ceny BiletówGrochowce→Huwniki
- Ceny BiletówGrochowce→Aksmanice
- Ceny BiletówAksmanice→Huwniki