Rozkład jazdy PKS Częstochowa S.A. na trasie Częstochowa-Poraj
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Częstochowa - Wrzosowa - Nowa Wieś - Poczesna - Kolonia Poczesna - Wanaty - Zawisna - Zawada - Romanów - Kamienica Polska - Osiny - Poraj |
2 | Częstochowa - Wrzosowa - Nowa Wieś - Poczesna - Kolonia Poczesna - Wanaty - Zawada - Romanów - Kamienica Polska - Osiny - Poraj |