Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Goleniów-Świnoujście
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Goleniów - Białuń - Łoźnica - Rokita - Wysoka Kamieńska - Parłówko - Troszyn - Wolin - Mokrzyca Wielka - Ładzin - Warnowo - Międzyzdroje - Świnoujście | 04:51 04:51 | Zobacz rozkład jazdy na trasieGoleniów-Świnoujście, POLREGIO |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieGoleniów-Świnoujście
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówWolin→Międzyzdroje
- Ceny BiletówWolin→Świnoujście
- Ceny BiletówGoleniów→Łoźnica
- Ceny BiletówGoleniów→Wolin
- Ceny BiletówGoleniów→Międzyzdroje
- Ceny BiletówGoleniów→Świnoujście
- Ceny BiletówMiędzyzdroje→Świnoujście
- Ceny BiletówRokita→Wysoka Kamieńska
- Ceny BiletówWysoka Kamieńska→Międzyzdroje
- Ceny BiletówWysoka Kamieńska→Świnoujście
- Ceny BiletówWarnowo→Międzyzdroje
- Ceny BiletówWarnowo→Świnoujście