Rozkład jazdy PKS Nova S.A. O/Siemiatycze na trasie Klukowicze-Siemiatycze
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Klukowicze - Litwinowicze - Piszczatka - Tymianka - Wólka Nurzecka - Tymianka - Siemichocze - Werpol - Siemichocze - Augustynka - Nurzec-Stacja - Żerczyce - Zalesie - Moszczona Pańska - Kajanka - Baciki Bliższe - Siemiatycze |